wiadomości polonijne, Polacy w UK

Polacy na Wyspach zagłosowali – podajemy wyniki w UK

Views: 1369
Obwodowa Komisja Wyborcza w Oxfordzie
BoWarto

Ponad 18 tysięcy ważnych głosów, na podium kolejno: Koalicja Europejska 30,2%, Konfederacja 24,1% i Prawo i Sprawiedliwość 23,8% oddanych ważnych głosów – tak Polacy głosowali na Wyspach – portal Bo Warto prezentuje szczegółowe wyniki z 33 komisji wyborczych.

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego uzyskane w obwodowych komisjach wyborczych na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Polacy głosowali w 33 obwodowych komisjach wyborczych.

Łącznie oddano w nich 18402 ważne głosy.

Wyniki łączne na listy wyborcze:

Lista nr 1, KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY, oddano 4443 głosy, 24,1% wszystkich głosów

Lista nr 2, WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA, oddano 2704 głosy, 14,7% wszystkich głosów

Lista nr 3, KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI, oddano 5557 głosy, 30,2% wszystkich głosów

Lista nr 4, PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, oddano 4386 głosów, 23,8% wszystkich głosów

Lista nr 5, LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS, oddano 474 głosy, 2,6 % wszystkich głosów

Lista nr 6, KUKIZ’15, oddano 648 głosy, 3,6% głosów

Lista nr 7, POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI, oddano 190 głosów, 1% wszystkich głosów

 Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki z poszczególnych 33 obwodowych komisji wyborczych

  1. Obwód głosowania nr 165, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Londyn I, Ambasada RP w Londynie, 47 Portland Place, London W1B 1JH,

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOSAK Krzysztof 74
2 KULESZA Jakub 9
3 PAZIO Rafał Piotr 1
4 ROSS Sebastian 11
5 KRAJSKI Stanisław 4
6 PISKORZ Monika Beata 0
7 PAMIĘTA Marta 2
8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
10 JAKUBIAK Marek 17
Razem 118

Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 214
2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 36
3 PŁATEK Monika Stanisława 39
4 TRACZYK Adam Paweł 6
5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 3
7 PELC Filip Tadeusz 1
8 KUBIAK Jacek Zbigniew 2
9 BRAITER Katarzyna Anna 3
10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
Razem 305

Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 146
2 HALICKI Andrzej Witold 34
3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 85
4 HÜBNER Danuta Maria 137
5 BONI Michał Jan 29
6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 20
7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 9
8 KALATA Edyta Teresa 2
9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 2
10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 31
Razem 495

Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 76
2 CZARNECKI Ryszard Henryk 36
3 RADZIWIŁŁ Konstanty 8
4 CZERWIŃSKA Anita 7
5 GRYGLAS Zbigniew 3
6 TOMASZEWSKA Ewa 2
7 SMIRNOW Andrzej 0
8 KALETA Sebastian Jerzy 11
9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 2
10 WYPYCH Małgorzata Maria 1
Razem 146

Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 40
2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 10
3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 5
4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
7 MIERZWA Michał Mikołaj 1
8 WICHA Joanna Beata 0
9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 2
10 GRODZKA Anna 5
Razem 63

Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 TYSZKA Stanisław 14
2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 7
3 TANAJNO Paweł Jan 0
4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
7 MODZELEWSKI Jarosław 0
8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 1
9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
10 JOŃCZYK Łukasz 1
Razem 24

Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 8
2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 1
3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
5 MELAK Zofia Emilia 0
6 STAŃCZUK Dunia 0
7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
Razem 9
  1. Obwód głosowania nr 166, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Londyn II, Ambasada RP w Londynie, 47 Portland Place, London W1B 1JH,

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOSAK Krzysztof 30
2 KULESZA Jakub 2
3 PAZIO Rafał Piotr 1
4 ROSS Sebastian 12
5 KRAJSKI Stanisław 2
6 PISKORZ Monika Beata 1
7 PAMIĘTA Marta 0
8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
10 JAKUBIAK Marek 12
Razem 60

Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 118
2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 20
3 PŁATEK Monika Stanisława 19
4 TRACZYK Adam Paweł 9
5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
7 PELC Filip Tadeusz 1
8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
9 BRAITER Katarzyna Anna 0
10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
Razem 168

Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 102
2 HALICKI Andrzej Witold 18
3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 29
4 HÜBNER Danuta Maria 82
5 BONI Michał Jan 19
6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 10
7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 7
8 KALATA Edyta Teresa 1
9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 5
10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 21
Razem 294

Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 57
2 CZARNECKI Ryszard Henryk 24
3 RADZIWIŁŁ Konstanty 7
4 CZERWIŃSKA Anita 2
5 GRYGLAS Zbigniew 5
6 TOMASZEWSKA Ewa 1
7 SMIRNOW Andrzej 1
8 KALETA Sebastian Jerzy 2
9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 1
10 WYPYCH Małgorzata Maria 0
Razem 100

Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 16
2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 1
4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
8 WICHA Joanna Beata 0
9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
10 GRODZKA Anna 0
Razem 17

Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 TYSZKA Stanisław 8
2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 4
3 TANAJNO Paweł Jan 0
4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
7 MODZELEWSKI Jarosław 0
8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
10 JOŃCZYK Łukasz 0
Razem 13

Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 9
2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
5 MELAK Zofia Emilia 0
6 STAŃCZUK Dunia 0
7 MATYJASIAK Wojciech Robert 1
8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
Razem 10
  1. Obwód głosowania nr 167, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Londyn, Zagraniczne Biuro Handlowe Londyn, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, 90 Gloucester Place, London W1U 6HS,

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOSAK Krzysztof 21
2 KULESZA Jakub 2
3 PAZIO Rafał Piotr 0
4 ROSS Sebastian 1
5 KRAJSKI Stanisław 0
6 PISKORZ Monika Beata 0
7 PAMIĘTA Marta 0
8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
10 JAKUBIAK Marek 9
Razem 33

Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 60
2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 17
3 PŁATEK Monika Stanisława 17
4 TRACZYK Adam Paweł 0
5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 3
6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 1
7 PELC Filip Tadeusz 0
8 KUBIAK Jacek Zbigniew 3
9 BRAITER Katarzyna Anna 0
10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
Razem 101

Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 39
2 HALICKI Andrzej Witold 7
3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 20
4 HÜBNER Danuta Maria 39
5 BONI Michał Jan 3
6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 6
7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 2
8 KALATA Edyta Teresa 0
9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 2
Razem 118

Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 19
2 CZARNECKI Ryszard Henryk 3
3 RADZIWIŁŁ Konstanty 0
4 CZERWIŃSKA Anita 0
5 GRYGLAS Zbigniew 3
6 TOMASZEWSKA Ewa 0
7 SMIRNOW Andrzej 0
8 KALETA Sebastian Jerzy 1
9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 1
10 WYPYCH Małgorzata Maria 2
Razem 29

Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 13
2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 1
3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 1
4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
8 WICHA Joanna Beata 0
9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 1
10 GRODZKA Anna 1
Razem 17

Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 TYSZKA Stanisław 0
2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 1
3 TANAJNO Paweł Jan 0
4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
7 MODZELEWSKI Jarosław 0
8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
10 JOŃCZYK Łukasz 0
Razem 2

Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 2
2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
5 MELAK Zofia Emilia 0
6 STAŃCZUK Dunia 0
7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
Razem 2
  1. Obwód głosowania nr 168, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Londyn, Wydział Konsularny Ambasady RP w Londynie, 10 Bouverie Street, London EC4Y 8AX, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 80
    2 KULESZA Jakub 7
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 11
    5 KRAJSKI Stanisław 2
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 1
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 2
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 27
    Razem 130

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 192
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 31
    3 PŁATEK Monika Stanisława 29
    4 TRACZYK Adam Paweł 3
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 2
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 1
    9 BRAITER Katarzyna Anna 3
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 1
    Razem 263

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 112
    2 HALICKI Andrzej Witold 34
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 53
    4 HÜBNER Danuta Maria 118
    5 BONI Michał Jan 20
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 16
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 5
    8 KALATA Edyta Teresa 4
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 10
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 21
    Razem 393

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 54
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 29
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 6
    4 CZERWIŃSKA Anita 5
    5 GRYGLAS Zbigniew 5
    6 TOMASZEWSKA Ewa 0
    7 SMIRNOW Andrzej 2
    8 KALETA Sebastian Jerzy 4
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 0
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 6
    Razem 111

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 40
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 6
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 3
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 1
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 1
    10 GRODZKA Anna 5
    Razem 56

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 12
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 0
    3 TANAJNO Paweł Jan 1
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 1
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 15

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 16
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 16
  2. Obwód głosowania nr 169, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Londyn, Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny, 238-246 King Street, London W6 0RF, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 129
    2 KULESZA Jakub 13
    3 PAZIO Rafał Piotr 4
    4 ROSS Sebastian 25
    5 KRAJSKI Stanisław 18
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 2
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 43
    Razem 234

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 104
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 6
    3 PŁATEK Monika Stanisława 21
    4 TRACZYK Adam Paweł 2
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 3
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 1
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 1
    Razem 139

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 117
    2 HALICKI Andrzej Witold 34
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 53
    4 HÜBNER Danuta Maria 84
    5 BONI Michał Jan 16
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 9
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 1
    8 KALATA Edyta Teresa 1
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 1
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 25
    Razem 341

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 110
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 77
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 17
    4 CZERWIŃSKA Anita 6
    5 GRYGLAS Zbigniew 6
    6 TOMASZEWSKA Ewa 3
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 23
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 3
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 1
    Razem 246

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 12
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 3
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 1
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 3
    Razem 19

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 15
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 12
    3 TANAJNO Paweł Jan 3
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 1
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 31

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 7
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 7
  3. Obwód głosowania nr 170, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Londyn, Windsor Hall przy Polskiej Parafii na Ealingu, 2 Windsor Road, London, W5 5PD, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 158
    2 KULESZA Jakub 10
    3 PAZIO Rafał Piotr 2
    4 ROSS Sebastian 29
    5 KRAJSKI Stanisław 21
    6 PISKORZ Monika Beata 2
    7 PAMIĘTA Marta 5
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 3
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 2
    10 JAKUBIAK Marek 69
    Razem 301

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 79
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 13
    3 PŁATEK Monika Stanisława 5
    4 TRACZYK Adam Paweł 1
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 2
    7 PELC Filip Tadeusz 1
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 101

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 132
    2 HALICKI Andrzej Witold 28
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 48
    4 HÜBNER Danuta Maria 37
    5 BONI Michał Jan 14
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 8
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 2
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 2
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 8
    Razem 279

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 193
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 144
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 22
    4 CZERWIŃSKA Anita 15
    5 GRYGLAS Zbigniew 6
    6 TOMASZEWSKA Ewa 7
    7 SMIRNOW Andrzej 5
    8 KALETA Sebastian Jerzy 52
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 8
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 6
    Razem 458

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 7
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 1
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 8

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 36
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 8
    3 TANAJNO Paweł Jan 3
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 4
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 1
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 1
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 53

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 9
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 2
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 11
  4. Obwód głosowania nr 171, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Londyn, Biblioteka Parafialna przy Kościele Chrystusa Króla na Balham, 232/234 Balham High Road, London, SW17 7AW, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 174
    2 KULESZA Jakub 14
    3 PAZIO Rafał Piotr 2
    4 ROSS Sebastian 34
    5 KRAJSKI Stanisław 9
    6 PISKORZ Monika Beata 1
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 3
    10 JAKUBIAK Marek 57
    Razem 294

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 93
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 16
    3 PŁATEK Monika Stanisława 10
    4 TRACZYK Adam Paweł 3
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 4
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 1
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 128

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 106
    2 HALICKI Andrzej Witold 39
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 53
    4 HÜBNER Danuta Maria 43
    5 BONI Michał Jan 13
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 4
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 3
    8 KALATA Edyta Teresa 1
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 3
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 17
    Razem 282

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 122
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 120
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 12
    4 CZERWIŃSKA Anita 13
    5 GRYGLAS Zbigniew 4
    6 TOMASZEWSKA Ewa 10
    7 SMIRNOW Andrzej 3
    8 KALETA Sebastian Jerzy 20
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 4
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 6
    Razem 314

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 8
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 1
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 1
    Razem 10

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 17
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 9
    3 TANAJNO Paweł Jan 1
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 2
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 29

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 5
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 1
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 1
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 7
  5. Obwód głosowania nr 172, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Ilford, Dom Parafialny Lokalnej Polskiej Misji Katolickiej, 2 Ashgrove Road, Goodmayes, Ilford IG3 9XE,

 

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOSAK Krzysztof 52
2 KULESZA Jakub 7
3 PAZIO Rafał Piotr 1
4 ROSS Sebastian 14
5 KRAJSKI Stanisław 8
6 PISKORZ Monika Beata 1
7 PAMIĘTA Marta 0
8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
10 JAKUBIAK Marek 17
Razem 100

Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 21
2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 7
3 PŁATEK Monika Stanisława 2
4 TRACZYK Adam Paweł 0
5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
7 PELC Filip Tadeusz 0
8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
9 BRAITER Katarzyna Anna 0
10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
Razem 30

Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 51
2 HALICKI Andrzej Witold 13
3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 18
4 HÜBNER Danuta Maria 20
5 BONI Michał Jan 3
6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 0
7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 2
8 KALATA Edyta Teresa 2
9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 5
Razem 114

Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 62
2 CZARNECKI Ryszard Henryk 30
3 RADZIWIŁŁ Konstanty 6
4 CZERWIŃSKA Anita 1
5 GRYGLAS Zbigniew 1
6 TOMASZEWSKA Ewa 3
7 SMIRNOW Andrzej 2
8 KALETA Sebastian Jerzy 11
9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 2
10 WYPYCH Małgorzata Maria 3
Razem 121

Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 1
2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
8 WICHA Joanna Beata 0
9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 1
10 GRODZKA Anna 0
Razem 2

Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 TYSZKA Stanisław 9
2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 4
3 TANAJNO Paweł Jan 0
4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 1
6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 1
7 MODZELEWSKI Jarosław 1
8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
9 BORKOWSKI Łukasz Jan 3
10 JOŃCZYK Łukasz 0
Razem 19

Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 3
2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
5 MELAK Zofia Emilia 0
6 STAŃCZUK Dunia 0
7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
Razem 3
  1. Obwód głosowania nr 173, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Slough, Lokalna Polska Misja Katolicka, 48 Pitts Road, Slough SL1 3XH, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 85
    2 KULESZA Jakub 10
    3 PAZIO Rafał Piotr 1
    4 ROSS Sebastian 10
    5 KRAJSKI Stanisław 5
    6 PISKORZ Monika Beata 2
    7 PAMIĘTA Marta 1
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 35
    Razem 149

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 39
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 6
    3 PŁATEK Monika Stanisława 5
    4 TRACZYK Adam Paweł 1
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 52

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 71
    2 HALICKI Andrzej Witold 9
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 15
    4 HÜBNER Danuta Maria 38
    5 BONI Michał Jan 10
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 5
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 0
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 1
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 4
    Razem 153

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 85
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 54
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 9
    4 CZERWIŃSKA Anita 14
    5 GRYGLAS Zbigniew 3
    6 TOMASZEWSKA Ewa 3
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 16
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 0
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 2
    Razem 187

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 4
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 4

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 10
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 2
    3 TANAJNO Paweł Jan 1
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 1
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 1
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 16

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 2
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 2
  2. Obwód głosowania nr 174, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Southampton, Polski Klub, 507 Portswood Road, Southampton, SO17 2TH, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 119
    2 KULESZA Jakub 11
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 9
    5 KRAJSKI Stanisław 17
    6 PISKORZ Monika Beata 2
    7 PAMIĘTA Marta 1
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 3
    10 JAKUBIAK Marek 41
    Razem 203

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 41
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 12
    3 PŁATEK Monika Stanisława 6
    4 TRACZYK Adam Paweł 1
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 1
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 1
    9 BRAITER Katarzyna Anna 1
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 63

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 64
    2 HALICKI Andrzej Witold 11
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 25
    4 HÜBNER Danuta Maria 34
    5 BONI Michał Jan 15
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 3
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 2
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 9
    Razem 163

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 63
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 42
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 9
    4 CZERWIŃSKA Anita 3
    5 GRYGLAS Zbigniew 3
    6 TOMASZEWSKA Ewa 3
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 20
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 4
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 1
    Razem 148

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 8
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 2
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 2
    Razem 12

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 11
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 4
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 1
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 1
    7 MODZELEWSKI Jarosław 1
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 3
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 22

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 4
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 1
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 1
    Razem 6
  3. Obwód głosowania nr 175, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Birmingham, Polish Millennium House, Bordesley Street, Birmingham, B5 5PH, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 129
    2 KULESZA Jakub 18
    3 PAZIO Rafał Piotr 1
    4 ROSS Sebastian 7
    5 KRAJSKI Stanisław 22
    6 PISKORZ Monika Beata 2
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 4
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 2
    10 JAKUBIAK Marek 50
    Razem 235

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 37
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 10
    3 PŁATEK Monika Stanisława 10
    4 TRACZYK Adam Paweł 1
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 2
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 61

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 66
    2 HALICKI Andrzej Witold 11
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 28
    4 HÜBNER Danuta Maria 26
    5 BONI Michał Jan 2
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 2
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 4
    8 KALATA Edyta Teresa 3
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 11
    Razem 153

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 64
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 50
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 6
    4 CZERWIŃSKA Anita 10
    5 GRYGLAS Zbigniew 2
    6 TOMASZEWSKA Ewa 2
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 15
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 5
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 4
    Razem 159

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 5
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 1
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 2
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 1
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 4
    Razem 13

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 23
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 7
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 2
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 1
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 1
    7 MODZELEWSKI Jarosław 1
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 2
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 37

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 4
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 1
    Razem 5
  4. Obwód głosowania nr 176, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Bristol, Dom Parafialny im. Jana Pawła II, 2 Arley Hill, Bristol BS6 5PS, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 86
    2 KULESZA Jakub 6
    3 PAZIO Rafał Piotr 2
    4 ROSS Sebastian 10
    5 KRAJSKI Stanisław 4
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 2
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 31
    Razem 142

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 49
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 13
    3 PŁATEK Monika Stanisława 17
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 2
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 81

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 61
    2 HALICKI Andrzej Witold 5
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 19
    4 HÜBNER Danuta Maria 35
    5 BONI Michał Jan 5
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 4
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 1
    8 KALATA Edyta Teresa 1
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 1
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 5
    Razem 137

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 57
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 39
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 7
    4 CZERWIŃSKA Anita 8
    5 GRYGLAS Zbigniew 3
    6 TOMASZEWSKA Ewa 2
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 8
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 3
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 1
    Razem 129

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 8
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 3
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 1
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 1
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 1
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 1
    10 GRODZKA Anna 2
    Razem 17

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 8
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 0
    3 TANAJNO Paweł Jan 2
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 4
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 1
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 3
    10 JOŃCZYK Łukasz 1
    Razem 19

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 2
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 2
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 1
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 5
  5. Obwód głosowania nr 177, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Coventry, Dom Parafialny The Presbytery, Springfield Road, Coventry CV1 4GR, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 163
    2 KULESZA Jakub 8
    3 PAZIO Rafał Piotr 3
    4 ROSS Sebastian 22
    5 KRAJSKI Stanisław 10
    6 PISKORZ Monika Beata 1
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 1
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 65
    Razem 274

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 47
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 9
    3 PŁATEK Monika Stanisława 2
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 59

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 49
    2 HALICKI Andrzej Witold 11
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 24
    4 HÜBNER Danuta Maria 32
    5 BONI Michał Jan 2
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 6
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 3
    8 KALATA Edyta Teresa 1
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 5
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 9
    Razem 142

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 90
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 65
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 8
    4 CZERWIŃSKA Anita 13
    5 GRYGLAS Zbigniew 6
    6 TOMASZEWSKA Ewa 6
    7 SMIRNOW Andrzej 2
    8 KALETA Sebastian Jerzy 16
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 4
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 6
    Razem 216

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 12
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 1
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 4
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 1
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 3
    10 GRODZKA Anna 1
    Razem 22

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 19
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 5
    3 TANAJNO Paweł Jan 2
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 2
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 3
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 3
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 1
    10 JOŃCZYK Łukasz 2
    Razem 37

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 9
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 1
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 10
  6. Obwód głosowania nr 178, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Swindon, Kościół Polski, Whitbourne Avenue, Swindon SN3 2JX, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 37
    2 KULESZA Jakub 8
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 1
    5 KRAJSKI Stanisław 4
    6 PISKORZ Monika Beata 1
    7 PAMIĘTA Marta 1
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 10
    Razem 62

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 14
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 0
    3 PŁATEK Monika Stanisława 1
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 15

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 24
    2 HALICKI Andrzej Witold 15
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 11
    4 HÜBNER Danuta Maria 15
    5 BONI Michał Jan 5
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 1
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 0
    8 KALATA Edyta Teresa 1
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 1
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 1
    Razem 74

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 20
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 32
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 6
    4 CZERWIŃSKA Anita 6
    5 GRYGLAS Zbigniew 0
    6 TOMASZEWSKA Ewa 3
    7 SMIRNOW Andrzej 2
    8 KALETA Sebastian Jerzy 3
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 0
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 1
    Razem 73

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 1
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 1
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 1
    Razem 3

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 6
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 3
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 1
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 1
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 1
    10 JOŃCZYK Łukasz 2
    Razem 14

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 3
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 1
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 1
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 1
    Razem 6
  7. Obwód głosowania nr 179, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Whippingam, Priory School of Our Lady of Walsingham, Beatrice Avenue, Whippingham PO32 6LP, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 0
    2 KULESZA Jakub 0
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 0
    5 KRAJSKI Stanisław 0
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 0
    Razem 0

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 9
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 1
    3 PŁATEK Monika Stanisława 0
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 10

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 7
    2 HALICKI Andrzej Witold 0
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 2
    4 HÜBNER Danuta Maria 1
    5 BONI Michał Jan 1
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 0
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 0
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 0
    Razem 11

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 2
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 0
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 0
    4 CZERWIŃSKA Anita 2
    5 GRYGLAS Zbigniew 0
    6 TOMASZEWSKA Ewa 0
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 1
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 0
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 2
    Razem 7

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 0
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 0

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 1
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 0
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 2
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 1
    Razem 4

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 1
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 1
    Razem 2
  8. Obwód głosowania nr 180, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Oksford, Blackbird Leys Community Centre, Blackbird Leys Road, Oxford OX4 6HW, (MS)

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 35
    2 KULESZA Jakub 8
    3 PAZIO Rafał Piotr 1
    4 ROSS Sebastian 5
    5 KRAJSKI Stanisław 4
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 2
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 13
    Razem 69

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 53
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 9
    3 PŁATEK Monika Stanisława 8
    4 TRACZYK Adam Paweł 1
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 2
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 1
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 74

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 23
    2 HALICKI Andrzej Witold 14
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 25
    4 HÜBNER Danuta Maria 23
    5 BONI Michał Jan 6
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 4
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 3
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 4
    Razem 102

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 18
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 22
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 8
    4 CZERWIŃSKA Anita 3
    5 GRYGLAS Zbigniew 5
    6 TOMASZEWSKA Ewa 0
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 4
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 3
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 2
    Razem 65

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 15
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 2
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 2
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 1
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 20

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 10
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 0
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 2
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 2
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 15

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 5
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 1
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 1
    Razem 7
  9. Obwód głosowania nr 181, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Dunstable, Dom Parafialny, 17 Victoria Street, Dunstable LU6 3AZ, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 120
    2 KULESZA Jakub 6
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 13
    5 KRAJSKI Stanisław 10
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 3
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 2
    10 JAKUBIAK Marek 30
    Razem 184

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 39
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 5
    3 PŁATEK Monika Stanisława 4
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 48

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 44
    2 HALICKI Andrzej Witold 15
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 31
    4 HÜBNER Danuta Maria 22
    5 BONI Michał Jan 1
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 2
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 1
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 1
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 6
    Razem 123

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 47
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 28
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 11
    4 CZERWIŃSKA Anita 5
    5 GRYGLAS Zbigniew 1
    6 TOMASZEWSKA Ewa 3
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 8
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 1
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 3
    Razem 108

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 3
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 3

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 12
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 5
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 4
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 1
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 3
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 25

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 4
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 1
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 5
  10. Obwód głosowania nr 182, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Cambridge, Dom Polonia, 231 Chesterton Road, Cambridge CB4 1AS, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 78
    2 KULESZA Jakub 5
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 8
    5 KRAJSKI Stanisław 4
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 2
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 31
    Razem 129

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 60
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 19
    3 PŁATEK Monika Stanisława 11
    4 TRACZYK Adam Paweł 1
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 1
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 2
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 94

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 84
    2 HALICKI Andrzej Witold 20
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 44
    4 HÜBNER Danuta Maria 46
    5 BONI Michał Jan 9
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 2
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 4
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 3
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 12
    Razem 224

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 88
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 42
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 6
    4 CZERWIŃSKA Anita 8
    5 GRYGLAS Zbigniew 4
    6 TOMASZEWSKA Ewa 9
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 18
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 3
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 4
    Razem 182

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 19
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 3
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 2
    10 GRODZKA Anna 3
    Razem 27

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 12
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 14
    3 TANAJNO Paweł Jan 1
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 1
    7 MODZELEWSKI Jarosław 1
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 3
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 3
    Razem 36

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 7
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 1
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 8
  11. Obwód głosowania nr 183, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Taunton, The Moose Hall, Tower Lane, Taunton TA1 4AR,  #CzytajBoWarto

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 49
    2 KULESZA Jakub 1
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 2
    5 KRAJSKI Stanisław 2
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 10
    Razem 65

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 14
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 1
    3 PŁATEK Monika Stanisława 0
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 1
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 16

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 18
    2 HALICKI Andrzej Witold 5
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 12
    4 HÜBNER Danuta Maria 11
    5 BONI Michał Jan 1
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 3
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 0
    8 KALATA Edyta Teresa 1
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 3
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 1
    Razem 55

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 9
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 8
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 0
    4 CZERWIŃSKA Anita 3
    5 GRYGLAS Zbigniew 0
    6 TOMASZEWSKA Ewa 0
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 1
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 4
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 0
    Razem 25

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 6
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 6

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 1
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 0
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 1

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 4
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 4
  12. Obwód głosowania nr 184, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Helier, Caritas Jersey (St. Thomas Hall), 19 Val Plaisant, St. Helier JE2 4TA, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 9
    2 KULESZA Jakub 0
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 0
    5 KRAJSKI Stanisław 0
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 6
    Razem 15

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 11
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 2
    3 PŁATEK Monika Stanisława 0
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 13

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 29
    2 HALICKI Andrzej Witold 12
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 6
    4 HÜBNER Danuta Maria 17
    5 BONI Michał Jan 1
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 4
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 1
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 1
    Razem 71

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 13
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 10
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 3
    4 CZERWIŃSKA Anita 0
    5 GRYGLAS Zbigniew 2
    6 TOMASZEWSKA Ewa 1
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 2
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 3
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 0
    Razem 34

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 3
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 1
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 4

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 5
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 1
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 6

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 1
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 1
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 1
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 3
  13. Obwód głosowania nr 185, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Gloucester,  Peters Social Centre, Black Dog Way, Gloucester GL1 3AF, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 35
    2 KULESZA Jakub 2
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 1
    5 KRAJSKI Stanisław 3
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 19
    Razem 60

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 15
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 5
    3 PŁATEK Monika Stanisława 2
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 23

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 24
    2 HALICKI Andrzej Witold 4
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 6
    4 HÜBNER Danuta Maria 10
    5 BONI Michał Jan 5
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 0
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 2
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 1
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 4
    Razem 56

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 26
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 8
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 4
    4 CZERWIŃSKA Anita 7
    5 GRYGLAS Zbigniew 2
    6 TOMASZEWSKA Ewa 1
    7 SMIRNOW Andrzej 4
    8 KALETA Sebastian Jerzy 8
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 1
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 1
    Razem 62

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 4
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 4

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 1
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 2
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 1
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 4

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 1
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 1
  14. Obwód głosowania nr 186, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Hove, Polish Community Centre, 78 Farm Rd, Hove BN3 1FD. 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 47
    2 KULESZA Jakub 4
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 5
    5 KRAJSKI Stanisław 6
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 6
    Razem 69

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 37
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 5
    3 PŁATEK Monika Stanisława 6
    4 TRACZYK Adam Paweł 3
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 1
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 53

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 34
    2 HALICKI Andrzej Witold 6
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 13
    4 HÜBNER Danuta Maria 23
    5 BONI Michał Jan 7
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 2
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 3
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 1
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 2
    Razem 91

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 18
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 10
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 4
    4 CZERWIŃSKA Anita 1
    5 GRYGLAS Zbigniew 0
    6 TOMASZEWSKA Ewa 0
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 4
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 0
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 3
    Razem 41

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 3
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 2
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 2
    Razem 7

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 8
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 1
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 1
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 11

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 2
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 2
  15. Obwód głosowania nr 187, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Manchester– Konsulat Generalny RP w Manchesterze, 51 Portland Street, Manchester M1 3LD, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 151
    2 KULESZA Jakub 19
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 28
    5 KRAJSKI Stanisław 14
    6 PISKORZ Monika Beata 1
    7 PAMIĘTA Marta 2
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 3
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 56
    Razem 275

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 122
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 12
    3 PŁATEK Monika Stanisława 20
    4 TRACZYK Adam Paweł 1
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 1
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 1
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 158

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 104
    2 HALICKI Andrzej Witold 21
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 46
    4 HÜBNER Danuta Maria 67
    5 BONI Michał Jan 19
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 4
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 0
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 7
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 17
    Razem 285

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 111
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 70
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 16
    4 CZERWIŃSKA Anita 14
    5 GRYGLAS Zbigniew 5
    6 TOMASZEWSKA Ewa 5
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 20
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 0
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 6
    Razem 248

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 19
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 3
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 2
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 1
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 4
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 7
    Razem 36

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 15
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 15
    3 TANAJNO Paweł Jan 2
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 2
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 2
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 2
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 2
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 2
    Razem 42

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 9
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 1
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 10
  16. Obwód głosowania nr 188, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Cardiff- Sala Parafialna przy Kościele pw. Matki Bożej z Lourdes, Gabalfa Avenue, Cardiff CF14 2QQ; 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 22
    2 KULESZA Jakub 3
    3 PAZIO Rafał Piotr 2
    4 ROSS Sebastian 2
    5 KRAJSKI Stanisław 5
    6 PISKORZ Monika Beata 1
    7 PAMIĘTA Marta 1
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 14
    Razem 50

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 17
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 0
    3 PŁATEK Monika Stanisława 3
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 1
    Razem 21

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 28
    2 HALICKI Andrzej Witold 6
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 22
    4 HÜBNER Danuta Maria 15
    5 BONI Michał Jan 1
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 1
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 0
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 2
    Razem 75

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 37
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 11
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 3
    4 CZERWIŃSKA Anita 4
    5 GRYGLAS Zbigniew 1
    6 TOMASZEWSKA Ewa 1
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 3
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 3
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 0
    Razem 64

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 5
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 1
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 6

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 9
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 1
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 10

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 1
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 1
  17. Obwód głosowania nr 189, siedziba obwodowej komisji wyborczej:Leeds, Polski Ośrodek Katolicki, Newton Hill Road, Leeds LS7 4JE; 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 224
    2 KULESZA Jakub 19
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 19
    5 KRAJSKI Stanisław 13
    6 PISKORZ Monika Beata 1
    7 PAMIĘTA Marta 3
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 2
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 2
    10 JAKUBIAK Marek 47
    Razem 330

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 61
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 13
    3 PŁATEK Monika Stanisława 7
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 2
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 1
    Razem 85

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 61
    2 HALICKI Andrzej Witold 27
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 43
    4 HÜBNER Danuta Maria 23
    5 BONI Michał Jan 7
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 0
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 2
    8 KALATA Edyta Teresa 5
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 5
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 12
    Razem 185

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 107
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 87
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 15
    4 CZERWIŃSKA Anita 10
    5 GRYGLAS Zbigniew 7
    6 TOMASZEWSKA Ewa 7
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 22
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 4
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 7
    Razem 267

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 2
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 1
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 3

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 22
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 7
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 2
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 2
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 2
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 2
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 1
    Razem 38

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 9
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 4
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 1
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 1
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 15
  18. Obwód głosowania nr 190, siedziba obwodowej komisji wyborczej:Liverpool, The Academy of St. Francis od Asisi, Gardners Drive, Liverpool L6 7UR; 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 45
    2 KULESZA Jakub 5
    3 PAZIO Rafał Piotr 1
    4 ROSS Sebastian 16
    5 KRAJSKI Stanisław 3
    6 PISKORZ Monika Beata 1
    7 PAMIĘTA Marta 3
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 2
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 20
    Razem 96

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 35
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 4
    3 PŁATEK Monika Stanisława 1
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 40

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 38
    2 HALICKI Andrzej Witold 13
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 28
    4 HÜBNER Danuta Maria 18
    5 BONI Michał Jan 2
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 1
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 0
    8 KALATA Edyta Teresa 4
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 4
    Razem 108

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 22
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 23
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 1
    4 CZERWIŃSKA Anita 2
    5 GRYGLAS Zbigniew 1
    6 TOMASZEWSKA Ewa 0
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 6
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 3
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 2
    Razem 61

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 5
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 1
    8 WICHA Joanna Beata 1
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 7

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 3
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 1
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 1
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 5

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 3
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 1
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 4
  19. Obwód głosowania nr 191, siedziba obwodowej komisji wyborczej:Newcastle, Carnegie Building, Atkinson Road, Benwell, Newcastle upon Tyne NE4 8XS; 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 27
    2 KULESZA Jakub 2
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 6
    5 KRAJSKI Stanisław 0
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 1
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 1
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 6
    Razem 44

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 17
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 3
    3 PŁATEK Monika Stanisława 2
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 1
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 1
    9 BRAITER Katarzyna Anna 3
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 28

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 16
    2 HALICKI Andrzej Witold 8
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 15
    4 HÜBNER Danuta Maria 15
    5 BONI Michał Jan 2
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 3
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 3
    8 KALATA Edyta Teresa 1
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 1
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 8
    Razem 72

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 29
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 22
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 2
    4 CZERWIŃSKA Anita 5
    5 GRYGLAS Zbigniew 1
    6 TOMASZEWSKA Ewa 0
    7 SMIRNOW Andrzej 1
    8 KALETA Sebastian Jerzy 3
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 1
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 2
    Razem 66

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 3
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 1
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 1
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 5

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 6
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 0
    3 TANAJNO Paweł Jan 3
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 1
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 10

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 2
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 1
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 3
  20. Obwód głosowania nr 192,siedziba obwodowej komisji wyborczej: Nottingham, Ośrodek Polski przy Parafii Matki Bożej Częstochowskiej, 2 Sherwood Rise, Nottingham NG7 6JN; #CzytajBoWarto

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 119
    2 KULESZA Jakub 7
    3 PAZIO Rafał Piotr 1
    4 ROSS Sebastian 9
    5 KRAJSKI Stanisław 7
    6 PISKORZ Monika Beata 2
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 36
    Razem 181

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 39
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 4
    3 PŁATEK Monika Stanisława 5
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 1
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 1
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 51

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 49
    2 HALICKI Andrzej Witold 20
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 13
    4 HÜBNER Danuta Maria 21
    5 BONI Michał Jan 8
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 2
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 1
    8 KALATA Edyta Teresa 2
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 3
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 8
    Razem 127

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 62
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 46
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 13
    4 CZERWIŃSKA Anita 5
    5 GRYGLAS Zbigniew 6
    6 TOMASZEWSKA Ewa 1
    7 SMIRNOW Andrzej 3
    8 KALETA Sebastian Jerzy 9
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 7
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 4
    Razem 156

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 3
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 3

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 22
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 3
    3 TANAJNO Paweł Jan 2
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 2
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 1
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 1
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 31

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 2
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 2
  21. Obwód głosowania nr 193, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Edynburg, Konsulat Generalny RP 2 Kinnear Road Edinburgh EH3 5PE, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 143
    2 KULESZA Jakub 7
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 12
    5 KRAJSKI Stanisław 9
    6 PISKORZ Monika Beata 2
    7 PAMIĘTA Marta 1
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 1
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 62
    Razem 238

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 158
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 27
    3 PŁATEK Monika Stanisława 21
    4 TRACZYK Adam Paweł 1
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 2
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 2
    7 PELC Filip Tadeusz 1
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 1
    Razem 213

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 123
    2 HALICKI Andrzej Witold 29
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 70
    4 HÜBNER Danuta Maria 97
    5 BONI Michał Jan 20
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 13
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 2
    8 KALATA Edyta Teresa 3
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 5
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 34
    Razem 396

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 100
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 63
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 18
    4 CZERWIŃSKA Anita 7
    5 GRYGLAS Zbigniew 7
    6 TOMASZEWSKA Ewa 3
    7 SMIRNOW Andrzej 2
    8 KALETA Sebastian Jerzy 18
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 5
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 5
    Razem 228

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 26
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 1
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 3
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 1
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 1
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 1
    10 GRODZKA Anna 6
    Razem 39

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 22
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 6
    3 TANAJNO Paweł Jan 2
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 3
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 33

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 6
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 2
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 8
  22. Obwód głosowania nr 194, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Aberdeen, Polish Association 35A Union Street Aberdeen AB11 5BN; 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 39
    2 KULESZA Jakub 2
    3 PAZIO Rafał Piotr 1
    4 ROSS Sebastian 3
    5 KRAJSKI Stanisław 2
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 2
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 1
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 8
    Razem 59

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 30
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 2
    3 PŁATEK Monika Stanisława 6
    4 TRACZYK Adam Paweł 1
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 2
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 1
    9 BRAITER Katarzyna Anna 1
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 43

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 41
    2 HALICKI Andrzej Witold 9
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 14
    4 HÜBNER Danuta Maria 19
    5 BONI Michał Jan 6
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 4
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 1
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 1
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 1
    Razem 96

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 46
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 30
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 2
    4 CZERWIŃSKA Anita 7
    5 GRYGLAS Zbigniew 0
    6 TOMASZEWSKA Ewa 1
    7 SMIRNOW Andrzej 2
    8 KALETA Sebastian Jerzy 7
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 4
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 3
    Razem 102

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 5
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 2
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 1
    Razem 8

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 5
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 1
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 1
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 1
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 8

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 3
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 1
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 4
  23. Obwód głosowania nr 195, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Glasgow, „Dom Polski” Polskiego Towarzystwa Społeczno-Oświatowego im. gen. Wł. Sikorskiego 5 Parkgrove Terrace Glasgow G3 7SD; 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 99
    2 KULESZA Jakub 8
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 15
    5 KRAJSKI Stanisław 4
    6 PISKORZ Monika Beata 2
    7 PAMIĘTA Marta 1
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 1
    10 JAKUBIAK Marek 29
    Razem 159

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 64
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 11
    3 PŁATEK Monika Stanisława 14
    4 TRACZYK Adam Paweł 2
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 1
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 1
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 1
    9 BRAITER Katarzyna Anna 1
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 95

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 53
    2 HALICKI Andrzej Witold 15
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 33
    4 HÜBNER Danuta Maria 38
    5 BONI Michał Jan 7
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 3
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 5
    8 KALATA Edyta Teresa 1
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 2
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 17
    Razem 174

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 49
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 27
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 2
    4 CZERWIŃSKA Anita 6
    5 GRYGLAS Zbigniew 0
    6 TOMASZEWSKA Ewa 3
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 12
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 3
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 5
    Razem 107

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 14
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 2
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 2
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 3
    10 GRODZKA Anna 4
    Razem 25

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 11
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 6
    3 TANAJNO Paweł Jan 1
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 3
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 1
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 22

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 6
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 2
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 8
  24. Obwód głosowania nr 196, siedziba obwodowej komisji wyborczej: Inverness, Polska parafia St. Mary’s Church 30 Huntly Street Inverness IV3 5PR, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 13
    2 KULESZA Jakub 1
    3 PAZIO Rafał Piotr 0
    4 ROSS Sebastian 0
    5 KRAJSKI Stanisław 2
    6 PISKORZ Monika Beata 0
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 5
    Razem 21

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 5
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 3
    3 PŁATEK Monika Stanisława 2
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 1
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 11

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 9
    2 HALICKI Andrzej Witold 7
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 5
    4 HÜBNER Danuta Maria 5
    5 BONI Michał Jan 3
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 2
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 0
    8 KALATA Edyta Teresa 0
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 2
    Razem 33

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 8
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 7
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 1
    4 CZERWIŃSKA Anita 1
    5 GRYGLAS Zbigniew 0
    6 TOMASZEWSKA Ewa 0
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 0
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 0
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 1
    Razem 18

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 0
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 0
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 0
    Razem 0

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 6
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 0
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 0
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 1
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 1
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 8

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 2
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 0
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 2
  25. Obwód do głosowania nr 197, siedziba: Konsulat Generalny RP 67 Malone Road Belfast BT9 6SB, 

    Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BOSAK Krzysztof 39
    2 KULESZA Jakub 4
    3 PAZIO Rafał Piotr 2
    4 ROSS Sebastian 0
    5 KRAJSKI Stanisław 3
    6 PISKORZ Monika Beata 1
    7 PAMIĘTA Marta 0
    8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria 0
    9 KRZYSZTOFIK Joanna 0
    10 JAKUBIAK Marek 15
    Razem 64

    Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 BIEDROŃ Robert 46
    2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela 8
    3 PŁATEK Monika Stanisława 8
    4 TRACZYK Adam Paweł 0
    5 BUŹNIAK Sylwia Lidia 0
    6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 0
    7 PELC Filip Tadeusz 0
    8 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
    9 BRAITER Katarzyna Anna 0
    10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 0
    Razem 62

    Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz 53
    2 HALICKI Andrzej Witold 18
    3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila 27
    4 HÜBNER Danuta Maria 20
    5 BONI Michał Jan 3
    6 ZIELIŃSKA Urszula Sara 2
    7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk 0
    8 KALATA Edyta Teresa 1
    9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna 0
    10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 11
    Razem 135

    Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil 52
    2 CZARNECKI Ryszard Henryk 29
    3 RADZIWIŁŁ Konstanty 11
    4 CZERWIŃSKA Anita 2
    5 GRYGLAS Zbigniew 2
    6 TOMASZEWSKA Ewa 0
    7 SMIRNOW Andrzej 0
    8 KALETA Sebastian Jerzy 10
    9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 0
    10 WYPYCH Małgorzata Maria 2
    Razem 108

    Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 5
    2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina 2
    3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 0
    4 WRÓBLEWSKI Giedymin 0
    5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria 0
    6 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
    7 MIERZWA Michał Mikołaj 0
    8 WICHA Joanna Beata 0
    9 WALCZYŃSKI Hubert Michał 0
    10 GRODZKA Anna 1
    Razem 8

    Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 TYSZKA Stanisław 11
    2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 6
    3 TANAJNO Paweł Jan 0
    4 WITKOWSKA Agata Joanna 0
    5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna 1
    6 OLSZEWSKA Mariola Aneta 0
    7 MODZELEWSKI Jarosław 0
    8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria 0
    9 BORKOWSKI Łukasz Jan 0
    10 JOŃCZYK Łukasz 0
    Razem 18

    Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

    Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
    1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej 1
    2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara 0
    3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 0
    4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr 0
    5 MELAK Zofia Emilia 0
    6 STAŃCZUK Dunia 1
    7 MATYJASIAK Wojciech Robert 0
    8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian 0
    9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota 0
    10 ŻMIJEWSKI Bogdan 0
    Razem 2

 Lubisz portal polonijny Bo Warto? Dziękujemy! ? Doceniasz naszą pracę – polub nasz fanpage i powiedz o nas znajomym.

 

 

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart